AMITIE CODE projekta konkurss jauniešiem “AMITIE jauniešu komandas cīņā par migrantu cilvēktiesībām”

Eiropas pilsētu koalīcija pret rasismu (ECCAR) kā AMITIE CODE projekta partneris ir izsludinājusi starptautisko konkursu jauniešiem “AMITIE jauniešu komandas cīņā par migrantu cilvēktiesībām”           

Vai Tu vēlies sniegt savu ieguldījumu, lai sabiedrība kļūtu iekļaujošākā? Ja esi vecumā no 14 līdz 19 gadiem, sasauc draugus un piedalies konkursā “AMITIE jauniešu komandas cīņā par migrantu cilvēktiesībām”. Izveido īsu video par dažādību un imigrantu cilvēktiesību aizsardzību un piesaki to konkursam līdz 2017. gada 29. aprīlim. Galvenā balva – komandas brauciens uz Portugāles pilsētām Lurešu un Lisabonu, kur notiks AMITIE CODE projekta noslēguma pasākums. Brauciena laikā varēsiet apskatīt pilsētu, prezentēt savu video, kā arī tikties ar vietējiem jauniešiem.

Lai veiksmīgi piedalītos, izlasi konkursa nolikumu, izveido video un aizpildi pieteikuma anketu  angļu valodā!

 

Lasi informāciju par konkursu angļu valodā ECCAR lapā

 

AMITIE CODE jeb „Gūstot labumu no attīstības"  ir starptautisks projekts, kas tiek īstenots sešās ES valstīs Itālijā, Spānijā, Portugālē, Francijā, Vācijā un Latvijā. Latvijā projektu īsteno Latvijas Cilvēktiesību centrs un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Projekta mērķis ir veicināt lielāku sabiedrības atbalstu un palielināt Eiropas Savienības pilsoņu izpratni par tādiem savstarpēji saistītiem aspektiem kā migrācija, cilvēktiesības un attīstība. 

Pielikumi

Publicēts: 2017-02-13